Series
Ratings
34
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 0.5