Movies
Ratings
382
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0