Series
Ratings
64
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.5
PluribusRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Salt, Fat, Acid, HeatRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 2.5