Movies
Ratings
590
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SiratRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Land of HappinessRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0