Movies
Ratings
236
Rainbow TroutRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0- My Father Is HeroRated ★ 3.5
The Founding of a RepublicRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
King of ComedyRated ★ 3.5
Police Story 2Rated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0