Movies
Ratings
1215
Mary MagdaleneRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0