Movies
Ratings
103
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 2.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
An AffairRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0