Movies
Ratings
737
Forbidden FairytaleRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 2.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5