Movies
Ratings
30
May 18Rated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0