Series
Ratings
198
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The SympathizerRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Still, Life Goes OnRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0