Series
Ratings
21
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Ray DonovanRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
GothamRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Neighborhood’s HeroRated ★ 3.5