Movies
Ratings
152
ArahanRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0