Series
Ratings
40
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0