Movies
Ratings
985
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5