Movies
Ratings
146
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0