Movies
Ratings
585
Rust and BoneRated ★ 3.5
BeginnersRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.0
Waltz with BashirRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0
JunoRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 2.5
The Green MileRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
MudRated ★ 3.5
Sisters on the RoadRated ★ 3.5
A Most Wanted ManRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.5
A Serious ManRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 2.5