Movies
Ratings
285
MotherRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
- Murder ReportRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 0.5