Movies
Ratings
2353
MaXXXineRated ★ 2.5
DuelRated ★ 3.5
Two ProsecutorsRated ★ 3.5
The Truth and Tragedy of Moriah WilsonRated ★ 2.5
Emilia PerezRated ★ 2.5
Men & ChickenRated ★ 2.0
Seven VeilsRated ★ 3.0
KneecapRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Michael ClaytonRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
MenRated ★ 3.0
There’s Still TomorrowRated ★ 3.5
The Bride!Rated ★ 3.0
Psycho GoremanRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
IdaRated ★ 4.0
Irma VepRated ★ 3.5