Movies
Ratings
13
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0