Series
Ratings
18
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0