Movies
Ratings
496
The King's WardenRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Ides of MarchRated ★ 2.5
The White TigerRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0