Movies
Ratings
49
ThorRated ★ 2.5
Wild ChildRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
NerveRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5