Movies
Ratings
51
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.5
One DayRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0