Series
Ratings
17
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Move to HeavenRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0