Movies
Ratings
111
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 2.5
Under NinjaRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 2.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- Seongho, The Right wing boyRated ★ 2.5