Movies
Ratings
299
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Joy RideRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0