Series
Ratings
127
Love to Hate YouRated ★ 2.0
First LoveRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 2.0
POSERated ★ 5.0
POSERated ★ 5.0
POSERated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
The OARated ★ 5.0
The OARated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 3.5