Movies
Ratings
91
Real SteelRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
SiratRated ★ 1.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 0.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0