Series
Ratings
13
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.5
BeckhamRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0