Titles you rated
18 PresentRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Adopt a HighwayRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5