Movies
Ratings
227
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 1.5
Dust KidRated ★ 3.0
CarolRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 2.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Bauhaus Spirit: 100 Years of BauhausRated ★ 2.0
Memento MoriRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0