Movies
Ratings
30
CodaRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
BenedettaRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
It Ends with UsRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
ManhattanRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0