Movies
Ratings
739
Project Hail MaryRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 2.5
Two CopsRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Fair PlayRated ★ 4.0