Movies
Ratings
37
TitanicRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
A Perfect WorldRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
MementoRated ★ 5.0
WarriorRated ★ 5.0