Movies
Ratings
184
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The ApartmentRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
21Rated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TroyRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0