Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0