Series
Ratings
35
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0