Movies
Ratings
309
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Superman II: The Richard Donner CutRated ★ 5.0
Superman IIRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Superman/Shazam!: The Return of Black AdamRated ★ 3.5- Justice League Part TwoRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 5.0
Justice League: Crisis on Two EarthsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
All Star SupermanRated ★ 5.0
The Meteor ManRated ★ 3.5
Superman: UnboundRated ★ 3.0
Son of BatmanRated ★ 3.5
Batman vs. RobinRated ★ 3.5