Movies
Ratings
659
The King's WardenRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
The Hating GameRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 2.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 4.0