Movies
Ratings
780
SoulRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
CurveRated ★ 4.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
TroublersRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
The CellRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 5.0
AlonersRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Young Adult MattersRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0