Series
Ratings
472- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Romance in the HouseRated ★ 0.5
Poong, the Joseon PsychiatristRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
The Eminence in ShadowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 4.0
Exploding KittensRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 3.5
Skeleton Knight in Another WorldRated ★ 2.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0