Movies
Ratings
166
Home Alone 3Rated ★ 3.5
BestsellerRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
StreetDance 3DRated ★ 3.0
Why Did You Come to My HouseRated ★ 2.0
The Quiz Show ScandalRated ★ 2.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 3.0
DumboRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5