Series
Ratings
180
The Art of SarahRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
My Dangerous WifeRated ★ 2.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 3.0
Bates MotelRated ★ 3.5- Bates MotelRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.0