Series
Ratings
34
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 4.5
S LineRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0