Movies
Ratings
503
Children...Rated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.5
Transporter 2Rated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0