Series
Ratings
23
The West WingRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The West WingRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Planet EarthRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Star Trek: Deep Space NineRated ★ 4.0- Star Trek: VoyagerRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0