Series
Ratings
21
Fight For My WayRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0