Movies
Ratings
145
V for VendettaRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
CoherenceRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
MommyRated ★ 5.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
Reign Over MeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Ways to Live ForeverRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0