Movies
Ratings
388
Notting HillRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0