Movies
Ratings
517
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5